0 (434) 828 00 42
info@nurkapyapi.com.tr

İnsan Odaklı

Projelerimizi maliyet veya kar odaklı yapmıyoruz. Proje sürecinden üretimin son safhasına ve proje muhataplarını göz önünde bulundurarak insanı önceleyen her detay bizim için çok önemli noktalardır.

Çevreci

Yapılarımızda yeşil alanı maksimize etmek ve varsa doğal güzelliği bozmadan iş yapabilmek için enerjimizin çoğunu proje aşamasında sarfediyoruz.

Kaliteli

Hem yapı malzemeleri, hem de bunların sergilenmesi için gereken işçilik kalitesi tüm projelerimizde en üst düzeydedir. Bunun için gerekli tedarikçi ve uygulayıcılar maksimum kalite seviyesini yakalamak için her projede ayrı efor sarfediyor.

Nurkap Yapı

Nurkap Yapı; 2015 yılında, 1968’den beri devam eden ticaret geleneğinin bir parçası olarak kurulmuştur. Yaptığı projelerle sektöre ve bölgesine ilkleri uygulama gayesiyle yola çıkmış ve ilk projesi olan Şehr-i Tatvan Konaklarında bu gayeyi gerçekleştirmiştir.

Kalite Felsefemiz

Tüm iş ve inşa süreçlerimizde insan ve malzeme kalitesini en yüksek seviyede tutarak, işlerimizi en mükemmel bir şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Projelerimizi yapıp satıp bitirmek mantığıyla değil, en mükemmel malzeme ve işçilik kompozisyonunu sağlama mantığıyla yapılmaktadır.

En İyi Ortaklarla Çalışıyoruz

Nurkap Yapı ailesi olarak yaptığımız işin ömürlük olması ve estetiği üzerine çok çaba sarf ediyoruz. Bu nedenle tüm malzemelerimizi sektörün en iyi şirketlerinden tedarik etmeye azami gayreti gösteriyoruz. Partnerlerimizden bazıları şu şekildedir.